15:00 MBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď

10:00 BK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava

(Komenského 2758/41, Pezinok)

Facebook
3 výhry a 1 prehra z víkendu 21.11.21.11.2016 printer
Basketbalový klub

Máme tu výsledky z uplynulého víkendu. Naše družstvá si pripísali 3 výhry a 1 prehru.

2. liga muži
BK Lokomotíva Sereď - Iskra Partizánske
98:41
(44:26)
Fiala 36,Urban 20,Domaracký E. 17,Rucz 11,Kubačka 6,Majerník 4 Kotlár 4
Seredskí muži nastúpili v domácom zápase proti Partizánskemu.Hneď v úvode si vytvorili niekoľkobodový náskok, ktorý zvyšovali počas celého priebehu zápasu.Hrali sme si svoju hru a neprispôsobili sme sa pomalému súperovi.Výsledok 98:41 hovorí za všetko.Vyzdvihol by som 36 bodového Viliama Fialu, ktorý nás bodovo potiahol.Verime, že budeme pokračovať v dobrých výkonoch a štatistiku výhier budeme zvyšovať.

Kadeti U17:
KB Košice - BK Lokomotíva Sereď
109:67
(22:11,45:26, 81:42)
Skubeň 16 (TH 4/3, 3 trojky),Kohút 14 (3/1, 4 trojky),Balogh 12 (2/2), Marčok 11 (2/2, 1 trojka), Vladovič 4, Frtús 3 (1 trojka), Láštic 3 (1 trojka), Paštéka 2, Herceg 2 (2/0).
Trestné hody družstvo 13/8, trojky 21/9.

1.BK Michalovce - BK Lokomotíva Sereď
45:91
(16:29, 24:55, 34:74)
Balogh 19 (TH 5/5),Frtús 19 (2/2, 3 trojky),Skubeň 17 (6/4, 1 trojka), Herceg 13 (2/2 1 trojka), Marčok 12 (6/4), Láštic 5 (1 trojka),Bobek 2, Blaško 2, Paštéka 2.
Trestné hody družstvo 21/17, trojky 14/6.

Uplynulý víkend naši kadeti ukázali na východe republiky dve tváre. Najprv po katastrofálnom úvode v zápase v Košiciach, kde mimochodom získali iba 5 lôpt, oproti 27 stratenýma doskočili úbohých 8 lôpt pod súperovým košom, nemohli pomýšlať na lepší výsledok. Nepríjemnosťou zápasu bolo vykĺbenie ramena, dovtedy najlepšieho hráča na ihrisku Paťa Kohúta, po tvrdom strete s protihráčom (ten dosiahol za 16 min. na ihrisku výborné štatistiky).
V nedeľu nastúpilo proti mladým Michalovčanom už úplne iné družstvo, aj keď treba priznať, že súper bol z opačnej strany tabuľky a víťazstvo bolo povinnosťou. Výborne zápas naštartovala prvá päťka a už v priebehu druhej štvrtiny bolo prakticky o osude zápasu rozhodnuté. Najbližšie sa predstavia naši chlapci 3. a 4. decembra, proti družstvám Spišskej Novej Vsi a Svitu.

Kadetky U17
BK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava
68:56
(36:24)

Bencelová 14, Henčeková 10, Scherhauferová S. 9, Bartová 8, Očadlíková 8, Koleňáková 7, Zaťková 7, Buchová 5, Škreková, Paulíková
Trestné hody 6/6, trojky 6/10
V sobotňajšom domácom zápase sa kadetky stretli zo súperkami z Trnavskej Slávie. Naše dievčatá kvôli ochoreniam odohrali zápas bez hráčok ročníka 2000. Slávia ako nováčik v tejto súťaži nám nič nedarovala. Ešte v prvej štvrtine si dievčatá vybudovali 17 bodový náskok, ktorý súperky v priebehu zápasu doťahovali a o výsledok sme museli bojovať do poslednej minúty zápasu.
Ďakujeme dievčatám za bojovný výkon v zápase plnom emócií a fanúšikom za vynikajúcu atmosféru.