Skubeň 16 (TH 6/6), Kohút 8 (4/3, 1 trojka), Herceg 5 (2/1), Javor 5 (2/1), Marčok 5 (4/1), Hamrák 4 (2/2), Balogh 4 (2/2), Frtús 4, Paštéka 3 (1 trojka), Bobek 2, Blaško 2, Láštic 0 (2/0). Trestné hody družstvo 26/16, trojky 15/2.

MBA Prievidza - BK Lokomotíva Sereď
79:70
(21:19, 40:40, 63:55)
Skubeň 25 (TH 13/11, 2 trojky), Marčok 12, Frtús 10 (5/3, 1 trojka),Balogh 7 (4/3), Kohút 7 (6/5), Javor 5 (1 trojka), Hamrák 2 (2/2), Herceg 2 (2/0). Trestné hody družstvo 32/24, trojky 16/4.

Počas víkendu sa predstavili naši kadeti pod súperovými košmi. Najprv, v sobotuu favorita celej súťaže a vedúceho družstva tabuľky, tímu Považskej Bystrice. V nedeľu protiambicióznemu družstvu z Prievidze. V prvom zápase bol súper nad sily mladých Sereďanov, napriek tomu, že do tretej štvrtiny to bol výborný, vyrovnaný basketbal z obidvoch strán. V poslednej štvrtine rozhodla agresívnejšia obrana domácich a lepšia efektivita pri zakončovaní. Napriek prehre bolo cítiť v našom tíme kolektívneho ducha a podstatné zlepšenie v individuálnych činnostiach oproti úvodu súťaže.
V nedeľu to bol opäť kvalitný basketbal z obidvoch strán. Výborne zahral Skubeň, bohužiaľ sa tentokrát k nemu nepridal nikto z našich hráčov, čo prakticky rozhodlo. Po vyrovnanom prvom polčase rozhodla opäť väčšia bojovnosť a nasadenie domácich hráčov. Keď k tomu Prievidžania pridali dôraz v osobných súbojoch pri zakončovaní a presné strely za tri body, konečný výsledok šťastne priklonili na svoju stranu.

Kadetky U17
BK Slovan Bratislava - BK Lokomotíva Sereď
66:60
(41:29)
Koleňáková 14, Mrnková 12, Bartová 10, Scherhauferová K. 10, Scherhauferová S. 10, Očadlíková 2, Zaťková 2, Buchová, Henčeková, Bundzelová, Paulíková

BK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK Lokomotíva Sereď
67:49
(36:22)
Očadlíková 16, Bartová 12, Scherhauferová K. 9, Buchová 5, Henčeková 4, Bundzelová 2, Mrnková 1, Pauliková

Víkendové zápasy kadetiek boli v značnej miere poznačené zraneniami. V sobotňajšom zapáse, sme nechytili začiatok keď sme dovolili, aby nás súper prekvapil rýchlymi košmi a polčas sme prehrávali 41:29. Na konci druhej štvrtiny sa nám zranili Scherhauferová S. a Zaťková. Napriek tomu zvyšné dievčatá zabrali a podarilo sa im otočiť výsledok, keď po tretej štvrtine vyhrávali o 6 bodov. V poslednom dejstve napriek snahe našich dievčat nám súperky nič nedarovalil a tak zápas skončil výsledkom 66:60 a zranením Koleňákovej.
Kvôli zraneniu má momentálne prestávku aj Bencelová.
V nedeľu naše družstvo oslabené o 3 hráčky zo sobotňajšej prvej päťky odohrali zápas s Ivankou pri Dunaji, naše dievčatá bojovali o výsledok avšak na súperky nestačili.
Dievčatá si zaslúžia pochvalu za bojovnosť a nasadenie v oboch zápasoch.
 Zraneným prajeme skoré uzdravenie, aby sa mohli už o dva týždne zapojiť do ďalších zápasov proti BB a Popradu.