Frtús 24 (4 trojky), Kohút 19 (1 trojka),Paštéka 13 (2/2, 1 trojka), Marčok 9 (4/3), Balogh 7 (2/1), Láštic 6, Blaško 4, Javor 2, Bobek 1 (2/1). Trestné hody družstvo 10/7, trojky 28/6.

BK Lokomotíva Sereď - BBC Banská Bystrica
47:71
(13:20, 21:34, 31:52)
Herceg 10, Frtús 9 (1 trojka), Paštéka 9 (2/2, 1 trojka), Kohút 7 (1 trojka), Balogh 5 (5/3),Láštic 3 (1 trojka), Javor 2, Bobek 2. Trestné hody družstvo 7/5, trojky 23/4.

Vo víkendovom domácom dvojzápase sa predstavili v Seredi dve odlišné družstvá. V sobotu súper z Lučenca, s ktorým naše družstvo koncom októbra prehralo v dramatickej koncovke až po predĺžení 86:85. Po štyroch mesiacoch však naši kadeti ukázali svoj progres a súpera v druhom polčase dokonca prevalcovali rozdielom dvoch tried. Potešiteľný rozdiel bol práve v obranných činnostiach.
V nedeľu družstvoBanskej Bystrice, ktoré má tím zložený dlhodobo z ročníka 2000 a je jedným z ašpirantov na titul (V októbri sme mu podľahli pod Urpínom 105:50.) Našim zverencom môžme prakticky vyčítať ibaich týždennú (ne)prípravu pred zápasom, kedže chlapci sa schádzali na tréning traja až štyria, vo štvrtok a piatok boli na tréningu siedmi. Samozrejme, na družstvo, ktoré hralo od prvej, do poslednej sekundy, celých 40 minút zónovú obranu ... (!?!), nemohli byť dostatočne pripravení. Pochváliť, ale môžeme prístup a nasadenie v zápase, nakoľko sa súpera, ktorý hral agresívne, tvrdo, miestami ďaleko za hranicou fair-play, nezľakli a proti fyzicky starším protihráčom sa doslova museli často „pobiť“ o každý centimeter na ihrisku. Škoda skorého vyfaulovania Kohúta a zranenia Marčoka (zlomená ruka), či absencie Skubeňa a Hamráka. Výsledok by bol určite prijateľnejší.
Najbližšie sa predstavíme v kadetskej lige, pod domácimi košmi 16. Marca 2017 (štvrtok) o 18.00 hod., v derby zápase s Nitrou.

Kadetky U17
BK Lokomotíva Sereď - BAM Poprad
59:50
(29:28)
Zaťková 11, Scherhauferová S. 9, Bartová 8, Očadlíková 8, Scherhauferová K. 8, Koleňáková 7, Mrnková 5, Henčeková 2, Bencelová 1, Bundzelová, Paulíková, Buchová

Sobotný zápas našich kadetiek proti družstvu z Banskej Bystrice sa odložil na 7.3.2017 o 18:00