11 zápasový víkendový maratón (21.-22.10.2017)23.10.2017 printer

Ďuračková 13 (TH 1/1), Vaňovčeková 13 (2/1), Dudonová 8 (2/0), Jakubčeková 8 (2/2), Užovičová 4 (2/0), Mitasová 4, Zrayer 4, Bartová 2, Žemlová 1 (2/1), Karelová. Trestné hody družstvo 11/5.

60:46

(27:9, 31:28, 51:36)

Vaňovčeková 11 (TH 7/2), Dudonová 7 (2/1), Užovičová 6 (2/2), Jakubčeková 6 (2/0), Karelová 6, Bartová 4, Ďuračková 2, Mitasová 2, Žemlová 2 (4/2), Zrayer. Trestné hody družstvo 17/7.

Na prvý dvojzápas sezóny sme cestovali do Piešťan. Náš herný prejav sa z ďaleka nepribližoval našim možnostiam. Dievčatá boli ustráchané a nerozhodné. Z toho vyplývali nepremenené pokusy, ktoré by už sme mali v tomto veku jasne premieňať. Verím, že tieto zápasy nám všetkým jasne ukázali to, že treba zlepšiť dochádzku na tréningy. Obrovským pozitívom v týchto zápasoch bolo, že v oboch zápasoch dokázalo bodovať 9 hráčok a to, že do 4. štvrtiny prvého zápasu sme išli za stavu 45:28. Dievčatá sa dokázali vrátiť do zápasu a nakoniec ho aj  vyhrať. Radosť dievčat bola dvojnásobná, keďže družstvo Piešťan zdolali prvý krát.

Tréner: MB

Starší minižiaci U12

BK Lokomotíva Sereď – BKM SPU Nitra

49:42

(7:13, 21:18, 35:33)

Sárkány 16, Vranovič 13 (TH 7/3), Kiss 6, Balogh 6 (3/0), Belička 4 (4/0), Vlkovič 2, Boros 2, Gavora, Hodorovič, Vašák, Sadlek (2/0), Majerník M; Štefanek (2/0). Trestné hody družstvo 18/3.

46:47

(16:12, 30:20, 31:39)

Vranovič 12 (TH 2/1), Kiss 8 (6/4), Belička 6, Vlkovič 6 (3/2), Balogh 5 (3/1), Sárkány 4, Boros 2, Sadlek 2, Gavora, Hodorovič, Vašák, Majerník M; Šefanek. Trestné hody družstvo 14/8.

Prvé zápasy tohto novovytvoreného družstva, pre väčšinu hráčov aj prvé zápasy v živote. Bolo úžasné sledovať ako sme ustráchane nastúpili do začiatku zápasu, no potom to z chlapcov opadlo a už si to len užívali a bavili sa basketbalom. Progres, ktorý bol na hráčoch vidieť s každou odohratou minútou bol ohromný. Už sa všetci tešíme na ďalšie zápasy.

Tréner: MB

Fotogaléria

Kadeti U17

ŠKP BBC B. Bystrica - BK Lokomotíva Sereď

57:94

(14:22, 27:51, 36:76)

Balogh 32 (TH 7/3), 1 trojka, Láštic 30 (5/2), Šimko 9 (3/1), Javor 8 (2/1). 1 trojka, Paštéka 6 (4/2), Blaško 5 (3/1). Adam 2, Boros 2, Kučera, Burianek. Trestné hody družstvo 24/10. Trojky družstvo 11/2.

Tréner: MP

Kadetky U17

BK Lokomotíva Sereď : BK ŠKP 08 Banská Bystrica

45:51
/3:17, 19:29, 34:42/

Malková 12, Ciuttiová 8, Scherhauferová 7, Zaťková 7, Határová 5, Očadlíková 3, Koleňáková 2, Bencelová 1
BB: Podhradská 13, Vargová 12

Na Banskú Bystricu sme sa svedomito pripravovali. Vedeli sme o jej silnom útočnom doskoku a o tom, že sú silné vo vymedzenom priestore. I napriek týmto vedomostiam sme im to všetko dovolili využívať v prvej štvrtine a v podstate tam rozhodli zápas. Ďalšie 3 štvrtiny sme vyhrali my a v závere sme dokonca prehrávali len o 1 bod, no nezahrali sme tu koncovku s rozumom a prehrali sme. Nevadí, ukázali sme si že s nimi môžme hrať. Potrebujeme sa zohrať a byt viac disciplinovaní.

Tréner:TK

BK Lokomotíva Sereď : BK ZŠ Zvolen

102:37
/24:6, 59:19, 77:30/

Scherhauferová 18, Ciuttiová 15, Bieliková 14, Malková 14, Zaťková 12, Očadlíková 10, Koleňáková 11, Bencelová 4, Jányová 4, Határová, Malovcová, Paulíková
ZV: Bahledová 10, Janštová 7

Proti Zvolenu si z chuti zahralo všetkých 12 hráčok a podarilo sa nám dosiahnuť aj 100 bodovú hranicu, takže sa vsetci tešíme na to čo Terezka napečie. Vo štvrtok odchádzame na EGBL do Rigy, kde sa budeme konfrontovať so silnými družstvami z Európy. Je to skvela šanca na vlastnej koži zažiť akým trendom sa uberajú rôzne basketbalové školy. Určite sa vsetci veľa naučíme.

Tréner: TK

2. liga Starší žiaci U15

MBK Karlovka - BK Lokomotíva Sereď

100:22

(24:3; 50:8; 79:10)

Melicher 7 (TH3/3), Juríček 6, Mesároš 5 1 trojka, Gála 4, Boháček, Malý, Mrllák, Oborák, Starko. Zguriš,
TH družstvo 3/3

100:18

(22:4; 46:13; 70:13)

Gála 8, Mrllák 4, Mesároš 3, Malý 2 , Starko 1 (TH 2/1), Melicher, Juríček, Boháček, Oborák, Zguriš
TH družstvo 2/1

Starší žiaci nastúpili na svoj prvý dvojzápas novej sezóny, kde si zmerali sily so súperom z Bratislavy. Chlapci nastúpili proti fyzicky silnejšiemu súperovi, čo sa prejavovalo v mnohých faktoroch. Napriek prehrám chlapci ukázali v zápasoch bojovnosť a chuť hrať basketbal.