2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Piatok 13.12.2019

 
Kadetky
 
18:00 BKM Junior UKF Nitra - BK Lokomotíva Sereď -
 
(ZŠ Hôrka)

 

Sobota 14.12.2019

 
Mladšie minižiačky
 
10:00, 11:30 BK Lokomotíva Sereď - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
 
(ZŠ Fándlyho Sereď)
 
 
Žiaci
 
10:00 MBK Victoria Žilina - BK Lokomotíva Sereď
 
13:00 BK Lokomotíva Sereď - RIM BASKET Košice
 
14:30 BK Lokomotíva Sereď - B . S . C . Bratislava
 
(SOŠ Dopravná, Rosinská cesta 2, Žilina)
 
 
Kadetky
 
14:00 ŠKP 08 B. Bystrica - ZŠ Zvolen - BK Lokomotíva Sereď 
 
(ZŠ Rates aréna)
 
 
Starší minižiaci - III. turnaj Komárno
 
14:00 BK Lokomotíva Sereď - BK Junior Komárno-MS    
 
15:00 BK Lokomotíva Sereď - Inter Bratislava                 

16:00 BK Junior Komárno-MS - Inter Bratislava               

(ZŠ Pohraničná 9,Komárno)
 
 
Nedela 15.12.2019
 
Mikroliga
 
9:00 - MBK Karlovka - BSC 
 
9:45 - BSC - Sereď
 
10:30 - MBK Karlovka - Sereď
 
11:15 - Sutaz + foto
 
(ZŠ Karloveska 61)
 
 
 

 

Facebook
Turnaj minibasketbalistov v Seredi04.10.2015 printer
Turnaj minibasketbalistov v Seredi

Turnaja sa zúčastnili domáci mladší minibasketbalisti, staršie minibasketbalistky a družstvo Minibasket Mödling. Tieto tri družstvá odohrali zápasy každý s každým z čoho nakoniec vzišlo konečné poradie:
1. Minibasket Mödling
2. Mladší minibasketbalisti Sereď
3. Staršie Minibasketbalistky Sereď

BK Lokomotíva Sereď (chlapci) - BK Lokomotíva Sereď (dievčatá)

39:23
(23:11)
Bundzel 11, Kiss 10, Galbavý 4, Truong 4, Židek 4, Malý 2, Melicher 2, Urbánek D. 2

Szutyányiová 6, Krajčovičová 4, Betková 3, Bičanová 2, Dudonová 2, Ďuračková 2, Paulíková 2, Sarkányová 2

MiniBasket Mödling - BK Lokomotíva Sereď (dievčatá)

34:28
(20:9)
Užovičová 10, Krajčovičová 8, Sarkányová 4, Dudonová 3, Szutyánoyiová 2, Betková 1

MiniBasket Mödling - BK Lokomotíva Sereď (chlapci)

18:14
(7:8)
Malý 3, Galbavý 2, Melicher 2, Truong 2, Urbánek D. 2. Židek 2, Gála 1

Fotogaléria zo zápasov