2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Sobota 28.9.2019

Mladší žiaci

9:00, 10:30 MBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva Sereď 

(Hala Slávia Trnava, Rybníková 14)

 

Kadetky

15:00 BK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

15:00 MBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď 

(ZŠ Dubčeka - Hala Majerníková, BA )

 

Nedeľa 29.9.2019

Kadetky

10:00 BK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

10:00 BK Pezinok - BK Lokomotíva Sereď 

(Komenského 2758/41, Pezinok)

 
 
Facebook
Otvorená reakcia BK Lokomotíva Sereď na článok ŠBK Sereď „Takto si spoluprácu nepredstavujeme“ zo dňa 09.02.201811.02.2018 printer
Otvorená reakcia BK Lokomotíva Sereď na článok ŠBK Sereď „Takto si spoluprácu nepredstavujeme“ zo dňa 09.02.2018
Už bolo naozaj dosť špinavej hry. Už bolo naozaj dosť nekalých praktík a zákerných ťahov smerom k nášmu klubu, nepodložených klamstiev a poloprávd, úmyselného vytvárania zlej a negatívnej atmosféry pod basketbalovými košmi v Seredi, ktoré sú priam učebnicovo vyskladané podľa praktík z čias ŠTB a KGB!!!!
 
V prvom rade je potrebné uviesť, že vznik samotného ŠBK Sereď bol prevádzaný aktivitou pána riaditeľa Jaroslava Čomaja ďalších predstaviteľov klubu ŠBK Sereď, keď ako členovia Lokomotívy Sereď potajomky založili konkurenčný klub ŠBK Sereď. Následne na jar 2016 oslovovali rodičov našich registrovaných hráčov kategórie mladší mini, ktorým predložili jednostranný pohľad na náš klub, dehonestovali našu prácu, tvrdili, že náš klub smeruje k zániku a presvedčili ich, aby títo registrovaní hráči BK Lokomotíva (celkovo 7 hráčov) prestúpili do ich nového klubu.
 
Rodičia boli oslovovaní najmä pánom Čomajom, ktorý takto zneužil svoje postavenie riaditeľa školy, ktorú títo hráči navštevovali a navštevujú. Bol to on, kto v rozhovoroch zákerne pošpinil klub BK Lokomotíva.
 
Až v okamihu, keď nám do Lokomotívy doručili podpísané prestupové hárky, sme sa dozvedeli o existencii nového klubu. Asi takto si pán Čomaj a jeho kolegovia z ŠBK Sereď predstavovali spoluprácu už od tajného vzniku ich nového „rodinného“ klubu.
 
To, že sa predstavitelia nového, konkurenčného klubu stále nemienia vzdať členstva v našom klube, je v hrubom rozpore s mravným a športovým kódexom a ukazuje to na charakter týchto funkcionárov, nakoľko sú absolútne deštrukční a pracujú systematicky v neprospech BK Lokomotíva Sereď. Náš klub má právo na základe týchto a ďalších faktov uvedených ľudí vylúčiť zo svojho združenia, ale najmä v snahe neeskalovať napätie a hlavne v záujme robiť všetko v prospech seredských detí, sme tak neurobili.
 
Na stránke ŠBK Sereď sa ohľadne cieľov ŠBK Sereď píše: „Predovšetkým ide o pokračovanie kontinuity chlapčenského a z neho vyplývajúceho mužského basketbalu v Seredi.“ 
 
Vieme, že klub ŠBK Sereď nemá a ani neplánuje mať v súťažiach dievčenské družstvá. Na rozdiel od toho Lokomotíva má v súťažiach viacero dievčenských družstiev a plánuje aj do budúcej sezóny vytvoriť nové družstvo mladších mini dievčat (ročníky 2008 a mladšie). Opakovane sme predstaviteľom ŠBK Sereď navrhovali, aby umožnili dievčatám zo svojej prípravky následne trénovať a hrať v našom klube, avšak táto iniciatíva zostala bez odozvy. Bohužiaľ, s predstaviteľmi klubu ŠBK Sereď sa na spolupráci nedá dohodnúť, pretože už vznik ich klubu sprevádzali tajnosti, osočovanie a z nášho pohľadu klamstvo. Máme pocit, že už od svojho vzniku sa riadia heslom, že čím horšie pre Lokomotívu, tým lepšie.
 
Na telefonát od predstaviteľa nášho klubu môže každý rodič zareagovať tak, že nám odpovie, že nemá záujem. Ak zvážime vyššie opísané konanie p. Čomaja a jeho basketbalových kolegov pri vzniku ich nového klubu, zdá sa nám pokrytecké, že teraz kritizujú našu aktivitu smerujúcu k tomu, aby malé dievčatá, ktoré chcú hrať basketbal, mohli v basketbale plnohodnotne pokračovať v našom klube.
 
Každý nech si urobí vlastný názor na to, kde je pravda. BK Lokomotíva je otvorená každému dieťaťu, rodičovi, fanúšikovi. Príďte sa k nám pozrieť, či už na zápas alebo na tréning a sami posúdite, či má zmysel zveriť svoje dieťa do rúk našich trénerov.
 
BK Lokomotíva Sereď
 
Navštívte nás:
- osobne v ŠH Sokolovňa na Kostolnej ulici v Seredi
- na našej stránke: www.lokosered.sk