2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Sobota 28.9.2019

Mladší žiaci

9:00, 10:30 MBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva Sereď 

(Hala Slávia Trnava, Rybníková 14)

 

Kadetky

15:00 BK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

15:00 MBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď 

(ZŠ Dubčeka - Hala Majerníková, BA )

 

Nedeľa 29.9.2019

Kadetky

10:00 BK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

10:00 BK Pezinok - BK Lokomotíva Sereď 

(Komenského 2758/41, Pezinok)

 
 
Facebook
Kadeti BK Lokomotíva Sereď súčasťou Majstrovstiev Slovenska11.05.2018 printer
Kadeti BK Lokomotíva Sereď súčasťou Majstrovstiev Slovenska
Naši Kadeti sa po dlhodobej celoslovenskej súťaži umiestnili na výbornom druhom mieste, čím si zabezpečili postup na finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska, ktoré sa uskutočnia 11. – 13. mája v neďalekej Nitre.
 
Dejiskom turnaja je športová hala SPU v Nitre. Tohto turnaja 4 najlepších družstiev sa spolu so Sereďou a Nitrou predstavia v bojoch o medaily aj družstvo z Považskej Bystrice a Spišskej Novej Vsi.
 
Prvé zápasy sa odohrajú v piatok v podvečer, keď proti sebe najprv nastúpia o 15:00 domáca Nitra a Považská Bystrica. Druhý zápas odohrajú naši mladíci proti rovesníkom zo Spišskej Novej Vsi o 18:00.
 
Druhý hrací deň prinesie zápasy medzi Považskou Bystricou a Spišskou Novou Vsou o 16:00 a o 18:30 sa stretne prvý s druhým po základnej časti a to Nitra a Sereď. V posledný hrací deň v bojoch o čo najlepšie umiestnenie uvidíme našich Sereďanov v zápase proti Považskej Bystrici a to o 9:00. Celý turnaj uzavrie zápas medzi Nitrou a Spišskou Novou Vsou.
 
Čaká nás turnaj plný skvelých zápasov počas ktorého uvidíme určite veľa basketbalového umenia spojeného s rôznymi taktikami. Držíme našim hráčom a trénerom palce, aby sa im čo najviac počas celého turnaja darilo a priniesli si domov skvelú skúsenosť obohatenú o medailu.