2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Sobota 28.9.2019

Mladší žiaci

9:00, 10:30 MBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva Sereď 

(Hala Slávia Trnava, Rybníková 14)

 

Kadetky

15:00 BK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

15:00 MBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď 

(ZŠ Dubčeka - Hala Majerníková, BA )

 

Nedeľa 29.9.2019

Kadetky

10:00 BK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

10:00 BK Pezinok - BK Lokomotíva Sereď 

(Komenského 2758/41, Pezinok)

 
 
Facebook
Zlatý hetrik je skutočnosťou!22.05.2018 printer
Zlatý hetrik je skutočnosťou!

Zlatý hetrik je skutočnosťou!

Naši chlapci Marek Rumpík, Andrej Majerník, Michal Vranovič, Riško Sárkány a Tomáš Kiss, hosťujúci v BKM SPU Nitra získali zlatú medailu na MSR U13, ktoré sa konali v Handlovej. Je to už druhý rok čo AŠK BK Lokomotíva Sereď úzko spolupracuje s BKM SPU Nitra na úrovni trénerskej dvojice Jozef Ištok a Ľubomír Urban.

V dňoch 18. až 20. mája 2018 sa v basketbalovom meste Handlová konali Majstrovstvá SR v kategórii Mladších žiakov U13 (chlapci r. nar. 2005 a mladší). Po vyrovnaných zápasoch odohratých v elektrizujúcej atmosfére sa majstrami SR stali už po tretí krát v rade zverenci trénera Ľubomíra „Mexa“ Urbana z tímu BKM SPU Nitra. V predchádzajúcich ročníkoch triumfovali aj v kategóriách mladších a starších mini žiakov. Zlatý hetrik sa teda podaril a my sa pripájame s gratuláciou.

Zároveň nás teší, že k skvelému výsledku Nitranov prispeli aj hráči BK Lokomotíva Sereď, ktorí v nitrianskom tíme trénujú a hrajú na základe viacročnej spolupráce medzi našimi klubmi. Finálového turnaja sa zúčastnili naši hráči Marek Rumpík (2005), Richard Sárkány (2006), Andrej Majerník (2007), Michal Vranovič (2007) a Tomáš Kiss (2008). Je skvelé, že Marek sa medzi rovesníkov z Nitry postupne zapracováva a stáva sa jedným z nosných hráčov tímu. Mladší chalani pod vedením uznávaného trénera získavajú neoceniteľné zručnosti a skúsenosti, ktoré môžu zúročiť vo svojom ďalšom basketbalovom živote.

Do zápasov v Handlovej zasiahli všetci naši chalani okrem Miška Vranoviča, ktorý si z posledného zápasu sezóny U12 proti družstvu Slávia Trnava hraného minulú sobotu odniesol svalové zranenie, ktoré mu zabránilo nastúpiť vo finálových zápasoch. Aj taký vie byť športový život, ale treba bojovať a zlepšovať sa ďalej.

Veríme že táto spolupráca nám aj v budúcnosti prinesie veľa radosti a hlavne veľa kvalitných športovcov a úspešných mladých ľudí.

Všetkým chlapcom a realizačnému tímu BKM SPU Nitra U13 ešte raz k majstrovskému titulu blahoželáme!

https://mynitra.sme.sk/c/20830628/zlaty-hetrik-nitranov.html

Konečná tabuľka MSR mladších žiakov 2017/18

1. BKM SPU Nitra 
2. BKM Iskra Svit 
3. ŠBK Handlová A 
4. KB RIM Basket Košice 
5. BK Inter Bratislava 
6. MBA Prievidza