MBA Prievidza - BK Lokomotíva Sereď
78:56
(30:37)
Balogh 10,Javor 9, Láštic 9,Villem 7, Vladovič 7, Uhrapka 6, Paštéka 4, Blaško 3, Banovič 1

Už od začiatku sme všetci pochopili, že to bude veľmi bojovný basketbal. Napriek tomu, že sme boli v merítku bojovnosti na nižšej výkonnostnej úrovni a chýbali nám obranné doskoky sme vyhrali polčas o 7 bodov. Začiatok druhého polčasu sme začali s mnohými ľahkými stratenými loptami a zápas sa začal lámať v náš neprospech. 3. štvrtinu sme prehrali 21:4. Pred poslednou časťou hry sme si povedali, že sa pokúsime to otočiť, ale nenašiel sa nikto kto by zavelil na obrat.

BK Lokomotíva Sereď - IMC SLovakia P.Bystrica
76:63
(41:24)
Láštic 16, Balogh 14, Villem 13, Javor 10, Poboček 7, Uhrapka 6, Vladovič 4, Paštéka 2, Blaško 2

V prvej štvrtine sme boli schopní dať z hry len 6 bod, zvyšných 5 sme dali z trestných hodov a prehrali sme úvodnú časť zápasu 11:13. Druhá štvrtina bola strelecky produktívnejšia, dokázali sme ju vyhrať 30:11. Po polčase sa nezmenilo nič v našom nasadení v obrane a prehrali sme celý druhý polčas o 4 body. Po záverečnom hvizde sme sa tešili z víťazstva. Pri absencii Skuebňa by si mal každý z hráčov uvedomiť, že musia prijať na seba väčšiu dávku zodpovednosti za priebeh zápasu. Za predvedený výkon treba pochváliť Láštica a svojej príležitosti za chopil za správny koniec aj Poboček.

KONEČNÉ PORADIE
1. Minibasket Mödling