2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Sobota 23.11.2019

 
Mladší žiaci 

9:30, 11:00 BK Lokomotíva Sereď - BK Inter Bratislava „čierni“

(ŠH Sokolovňa, Sereď)
 
 
Mladšie minižiačky 

10:00, 11:30 BK Lokomotíva Sereď - IBAS Bratislava

(ZŠ. J. Fándlyho, Sereď)
 

Mladšie žiačky 

11:00, 12:30 BK Slovan Bratislava - BK Lokomotíva Sereď 

(Združená SŠ odevná, Tokajícka 24, Bratislava)
 
Starší žiaci 

14:00 BK Lokomotíva Sereď - BK Junior Komárno

(ŠH Sokolovňa, Sereď)
 
 
Nedeľa  24.11.2019
 
Starší žiaci 

10:00 BK Lokomotíva Sereď - ŠBK Junior Levice

(ŠH Sokolovňa, Sereď)
 
 
Mikroliga
 
  9,00 - 10,00 GABBO Senec - Lokomotíva Sereď B
10,00 - 11,00 BSC Holíčska – Lokomotíva Sereď B
11,00 - 11,30 súťaže a spoločné fotografovanie
11,30 - 12,30 GABBO Senec – BSC Holíčska
 
(ŠH Slávia Senec, Športová ulica)
 
 

 

Facebook
V Seredi sa konal ďalší kemp pre dievčatá do 14 a 15 rokov26.11.2018 printer
V Seredi sa konal ďalší kemp pre dievčatá do 14 a 15 rokov

Celý 3-dňový kemp sa konal v športovej hale Sokolovňa. Hlavnou úlohou tohto kempu bolo porovnávanie zručností, schopností a samotnej výkonnosti pozvaných hráčok. Na programe boli 4 dvojhodinové tréningové jednotky, ktorých náplňou bola technika driblingu, prihrávky, uvoľňovanie sa hráčky bez lopty, hra 1:1, 2:2 a 3:3, správny spacing pri prienikoch, presilové situácie a riešenie obrannej tranzície. Ku všetkému samozrejme patrí poriadne rozcvičenie, strečing a kompenzačné cvičenia. Dievčatá si v určitej miere vyskúšali aj posilňovacie cvičenia s vlastným telom.

Pozvánku dostali hráčky z Banskej Bystrice, Piešťan, Starej Turej, Trnavy, Bratislavy, Nového Mesta, Nitry, Šamorína a Serede. Z nášho klubu to boli konkrétne:

Alžbeta Žemlová:
Mne sa kemp veľmi páčil, bola tam dobrá atmosféra, výborné tréningy, v ktorých sme ukazovali, čo v nás je. Boli zamerané na rôzne činnosti ako hra 1:1, 2:2 a rôzne driblingové cvičenia. Mali sme možnosť spoznať iné dievčatá z rôznych družstiev a hrať proti nim. Naučili sme sa aj nové veci a zdokonaľovali sme sa tam. Z môjho pohľadu som sa snažila dať do toho všetko, ale aj na iných babách bola vidieť snaha. Taktiež to bolo aj o komunikácii a koncentrácii na tréningoch. Bolo tam super a chcela by som týmto poďakovať, že som mala opäť možnosť zúčastniť sa tohto kempu, ktorému prajem dlhú budúcnosť.

Liana Užovičová:
Na tomto kempe som bola už 3. krát, no tešila som sa naňho rovnako ako po prvý krát. Všetky moje očakávania kemp opäť splnil. Boli tam kvalitné tréningy s dobrými trénermi a dievčatami, no a samozrejme nechýbala ani sranda : ) Som rada, že som sa mohla zúčastniť a dostať nové rady, ktoré som prijala s radosťou a možnosťou sa zlepšiť.

Nina Dudonová:
Pozvánka na kemp mi opäť rozbúšila srdce a vyčarila úsmev na tvári. Tréningy sa mi páčili, boli plné energie s maličkými chybami, ale na každej z nás bolo vidieť snahu chyby odstraňovať. Počas 4 tréningov nám už dochádzali sily, ale spoločným povzbudzovaním sme sa dokázali každá jedna nabudiť. Veľmi rada by som sa zúčastnila ďalších kempov a preto budem na sebe naďalej pracovať.

Lillian Vaňovčeková:
Bolo tam super a keď mi prišla pozvánka, tak som sa strašne tešila. Mne sa páčili tréningy a že sme sa na tých tréningoch podporovali. Chcem ďalej na sebe pracovať, aby som sa ďalej zlepšovala.