2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Sobota 28.9.2019

Mladší žiaci

9:00, 10:30 MBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva Sereď 

(Hala Slávia Trnava, Rybníková 14)

 

Kadetky

15:00 BK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

15:00 MBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď 

(ZŠ Dubčeka - Hala Majerníková, BA )

 

Nedeľa 29.9.2019

Kadetky

10:00 BK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

10:00 BK Pezinok - BK Lokomotíva Sereď 

(Komenského 2758/41, Pezinok)

 
 
Facebook
Kadeti BK AŠK Lokomotíva Sereď - najlepší mládežnícky kolektív Trnavského samosprávneho kraja za rok 2018.13.12.2018 printer
Kadeti BK AŠK Lokomotíva Sereď - najlepší mládežnícky kolektív Trnavského samosprávneho kraja za rok 2018.

Kadeti BK AŠK Lokomotíva Sereď - najlepší mládežnícky kolektív Trnavského samosprávneho kraja za rok 2018.

Tak ako každý rok, aj tento, sa Trnavská župa rozhodla oceniť najlepších športovcov roka 2018. Cenu za najlepší športový kolektív Trnavského samosprávneho kraja, v kategórii mládež, za rok 2018 získali zverenci trénera Jozefa Ištoka -kadeti BK AŠK Lokomotíva Sereď. Mladíci zo Serede získali na tohtoročných májových Majstrovstvách Slovenska v basketbale hráčov do 17 rokov, v Nitre, nádherné 1. Miesto a stali sa tak zaslúžene Majstrami Slovenska 2018 v basketbale mužov do 17 rokov. Hráči si tak spolu s trénerom v divadle Jána Palárika prevzali z rúk predsedu TTSK Jozefa Viskupiča významné ocenenie pre náš klub.
Ocenenie je pre našich chlapcov o to cennejšie, že chlapci pred sezónou nepatrili k favoritom celoslovenskej súťaže, dokonca sa nečakala ani ich účasť na finálovom turnaji v Nitre. Naši mladí „Seredané“ sa ale zomkli v pravý čas a celoročnú drinu a poctivo oddretú každodennú tréningovú jednotku (vrátane víkendov, prázdnin, kým ostatní oddychovali, chlapci tvrdo trénovali) pretavili úplne zaslúžene do najcennejšieho kovu – zlatých medajlí. Sereďskí kadeti sa tak právom môžu hrdiť pomenovaním MAJSTRI SLOVENSKA v basketbale chlapcov do 17 rokov, pre rok 2018.

Poďakovanie za úspešnú reprezentáciu klubu, mesta a Trnavského kraja patrí predovšetkým mestu Sereď, Výkonnému výboru BK Lokomotíva Sereď, rodičom hráčov, vedúcej družstva Marianne Grillovej a v neposlednom rade aj trénerovi Jozefovi Ištokovi, teda všetkým tým, ktorí urobili na začiatku minuloročnej sezóny veľmi ťažké rozhodnutie, hlavne v dnešnej ťažkej ekonomickej dobe a prihásili toto družstvo do súťaže. Hráči, ktorým patrí pochvala a poďakovanie: Adam Šimko, Christián Adam, Sebastián Blaško, David Javor, Marco Hupka, Máté Balogh, Matúš Paštéka, Matej Kuchárek, Juraj Láštic, Bálint Boros, Ladislav Burianek, Kristián Banovič, Richard Kučera, Tomáš Chmelan.