2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

 

24. 05. 2019 - 26. 05. 2019  
 
 
MSR Starší žiaci
 
24. 05. 2019 (Piatok)
 
18:30 BK Lokomotíva Sereď - BKM Iskra Svit A
 

25. 05. 2019 (Sobota)

BK Inter Bratislava - BK Lokomotíva Sereď
 

26. 05. 2019 (Nedeľa)

10:00 BK Lokomotíva Sereď - ŠBK Junior Levice
 
Všetky zápasy sa odohrajú v EUROVIA aréne (ŠH Pasienky) v Bratislave.
 
 
 
MSR Staršie žiačky
 
24. 05. 2019 (Piatok)
 
18:00 BK Lokomotíva Sereď - Young Angels U15 Košice
 

25. 05. 2019 (Sobota)

16:30 MBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva Sereď
 

26. 05. 2019 (Nedeľa)

09:00 BK Lokomotíva Sereď - CBK 2004 Košice
 
Všetky zápasy sa odohrajú v ŠH Slávia na Hajdóczyho ulici v Trnave.
 
 
MSR Mladší žiaci
 
24. 05. 2019 (Piatok)
 
12:15 BK Inter Bratislava - BK Lokomotíva Sereď
15:15 BK Lokomotíva Sereď - BA Čaňa
 

25. 05. 2019 (Sobota)

10:30 BK Lokomotíva Sereď - MBA Prievidza
16:30 ABOVIA 96 Košice - BK Lokomotíva Sereď
 

26. 05. 2019 (Nedeľa)

11:30 BK Lokomotíva Sereď - MŠK BK Žiar nad Hronom
 
Všetky zápasy sa odohrajú v ŠA SOŠŽ na ulici Palackého 14 v Košiciach.
 

 

Facebook
Veľkonočný turnaj BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského22.04.2019 printer
Veľkonočný turnaj BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského

BK Lokomotíva Sereď v spolupráci CVČ pri ZŠ J.A. Komenského organizovali Veľkonočný basketbalový turnaj pre kategóriu dievčat narodených v roku 2007 a mladšie. Zúčastnili sa ho aj chlapci z BK Lokomotíva Sereď. Turnaj sa odohrával v našej ŠH Sokolovňa v dňoch 18. – 19.4. 2019. Okrem dvoch seredských družstiev sa tu predstavilo aj družstvo z Nitry a českého Tišnova. 

Pri zahájení celého podujatia sme mali možnosť vidieť dve tanečné vystúpenia z LY DANCE UNITED. Počas turnaja sa odohralo 6 veľmi zaujímavých stretnutí, ktoré doplnili aj Staršie žiačky z BK Lokomotíva Sereď, ktoré odohrali dve stretnutia proti dievčatám z Tišnova.

18.4.2019
BK Lokomotíva Sereď dievčatá : BKM JUNIOR UKF Nitra 30:38
BK Lokomotíva Sereď chlapci : BKM JUNIOR UKF Nitra 79:40
BK Lokomotíva Sereď dievčatá : SKBD Tišnov 44:64
BK Lokomotíva Sereď (St. žiačky) : SKBD Tišnov (kadetky) 80:59

19.4.2019
BKM JUNIOR UKF Nitra : SKBD Tišnov 25:50
SKBD Tišnov (kadetky) : BK Lokomotíva Sereď (St. žiačky) 68:48
BK Lokomotíva Sereď chlapci : SKBD Tišnov 34:63
BK Lokomotíva Sereď dievčatá : BK Lokomotíva Sereď chlapci 39:48

Celkové poradie:
1. SKBD Tišnov
2. BKM JUNIOR UKF Nitra
3. BK Lokomotíva Sereď dievčatá