2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Sobota 28.9.2019

Mladší žiaci

9:00, 10:30 MBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva Sereď 

(Hala Slávia Trnava, Rybníková 14)

 

Kadetky

15:00 BK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

15:00 MBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď 

(ZŠ Dubčeka - Hala Majerníková, BA )

 

Nedeľa 29.9.2019

Kadetky

10:00 BK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

10:00 BK Pezinok - BK Lokomotíva Sereď 

(Komenského 2758/41, Pezinok)

 
 
Facebook
Posledný týždeň letnej prípravy Starší žiaci BK Lokomotíva Sereď absolvovali sústredenie v Spišskej Novej Vsi.03.09.2019 printer
Posledný týždeň letnej prípravy Starší žiaci BK Lokomotíva Sereď absolvovali sústredenie v Spišskej Novej Vsi.

Úvodný deň nás po príchode do penziónu a výbornom obede čakal dlhší, dva a pol hodinový tréning vonku na dráhe, ktorý bol zameraný na rýchlosť, kondíciu a silu. V utorok sme absolvovali ranný tréning v hale a po obede nás čakal 10 kilometrový výbeh do Slovenského raja.

V stredu nás čakal vôbec prvý prípravný zápas proti Starším žiakom zo Spišskej. Zápas bol pomerne vyrovnaný až do záveru tretej štvrtiny, potom Spišská odskočila na rozdiel 10 bodov, a náskok si pohodlné ustrážili až do konca. Mali sme svetle ale aj tmavé chvíle, no občas chlapci pôsobili ako keby boli na ihrisku prvýkrát v živote. (vlastne niektorí aj boli) Chceme hrať rýchlo a agresívne, to sa nám miestami vôbec nedarilo, hlavne v obrane, čo je pochopiteľné, keďže sme sa jej v príprave zatiaľ skoro vôbec nevenovali. Hlavný dôvod prečo sme zápas nedotiahli do víťazného konca, bol ten, že sme s hráčmi zo Spišskej nedokázali behať. Vyzerali omnoho čerstvejšie, čo môže byť spôsobené tým, že chalani mali v predošlom dni v nohách 10 kilometrový beh a nie je úplne jednoduché uprostred náročného sústredenia odohrať zápas.

Nasledujúci deň nás čakala túra do Vysokých Tatier. Tu nás trochu pribrzdilo počasie, keď sme z Popradského plesa už nemohli pokračovať ďalej, ale museli sme sa vrátiť (pre niektorých to bolo určite len dobre ). No myslím, že účel to splnilo a chalanom sa túra veľmi páčila. Posledný deň sme absolvovali tréning s profesionálnym kondičným fitness trénerom, kde sa chalani naučili množstvo nových vecí a osvojili si základné techniky behu a posilňovania.

V konečnom dôsledku hodnotím sústredenie veľmi pozitívne. Zvládli sme všetko čo sme mali naplánované a myslím, že každému z nás to niečo dalo. Na záver by som chcel ešte raz poďakovať všetkým, ktorí mi pomohli. či už www.sarnatrans.sk za sponzoring alebo kamarátom a priateľke za pomoc okolo chalanov.

Tréner: Patrik Sarna