Čomaj 32, Fiala 28, Ujlacký 12, Kubačka 6, Rucz 4, Domaracký E. 4, Pružinec 3, Domaracký T. 2

BK Lokomotíva Sereď - ŠŠK UNION Press Košice
50:69
(36:31)
Scherhauferová K. 14, Mrnková 12, Scherhauferová S. 7, Bartová 6, Paulechová 6, Bolvanová 2, Buchová 2, Dzuriaková 1
Zápas sme začali koncentrovane, dokázali sme si vytvárať priležitosti na zakončenie a vytvárali sme dostatočný tlak v obrane. Na záver 1. štvrtiny prišla 2-minútovka, ktorú sme prehrali 0:8 (12:20). 2. dejstvo ako z veľkej knihy. Už v 15-tej minúte sme vyhrávali 25:22. Dokázali sme sa vrátiť do zápasu, čo ma teší. Polčas nakoniec v náš prospech 36:31. Po polčase sme pokračovali vo vyrovnanom zápase a po 3. štvrtine svietilo na tabuli 45:43. V poslednej štvrtine nás súper prekvapil zdvojovaním na útočnej polovici a keďže nám už dochádzali sily a boli sme schopní dať len 5 bodov za 10 minút tak sa súperky tešili z víťazstva. Dievčatá nastupovali do zápasu s menšími zraneniami a dokázali bojovať o výsledok 3 štvrtiny začo im patrí moje poďakovanie.

BK Lokomotíva Sereď - BK SOUŽ Cassovia Košice
43:81
(20:42)
Paulechová 13, Dzuriaková 11, Scherhauferová K 6, Scherhauferová S. 4, Buchová 3, Bolvanová 2, Bartová 2, Bundzelová 2
V nedeľu sme nastúpili do zápasu odhodlané sa pobiť o čo najlepší výsledok. No už 1. štvrtina nám povedala, akým smerom sa bude zápas poberať. Súper mal vo všetkých činnostiach prevahu. Keď sa nám pred polčasovou prestávkou zranila aj Kain Scherhauferová, vznikla na našej lavičke veľmi zlá atmosféra. Cez polčas sme si vysvetlili, že sa nesmieme vzdať a musíme bojovať až do konca. Bojovali sme, miestami viac než ľudia v hale očakávali. Úlohy líderky veľmi dobre prebrala Paulechová a sekundovala jej Dzuriaková. Po tom ako odišla Matušicová na hosťovanie do Nitry a zranila sa Henčeková, ktorá sa postupne už zapája do tréningového procesu post rozohrávačky veľmi dobre zastúpila Bartová. V zápase nám tiež chýbala Mrnková (odcestovaná na reprezentačnom zraze), Škreková (výron) a Hechtová, ktorá sa už výraznou mierou zapája do tréningu po operácii kolena. Bez niektorých dievčat nemôžeme myslieť na víťazstvo.