15:00 BK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá

15:00 MBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď

10:00 BK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava

10:00 BK Pezinok - BK Lokomotíva Sereď

(Komenského 2758/41, Pezinok)

Facebook
Predohrávka st. žiakov, ďalšie zápasy ml. minibasketbalistov a žiačky dohrávali so Šamorínom07.03.2016 printer
Basketbalový klub

BK Lokomotíva Sereď - MBA Previdza
73:71
(41:29)
Balogh 14, Villem 14, Skubeň 12, Javor 12, Paštéka 6, Blaško 6, Révai 4, Láštic 3, Vladovič 2
Začali sme ako z veľkej knihy, agresívne v obrane a jednoducho v útoku. Počas 2. štvrtiny sme už vyhrávali o 23 bodov. v závere polčasu sme urobili niekoľko chýb, ktorými sme umožnili súperovi znížiť na polčasových 41:29. Počas celého druhé polčasu sme hrali na útočnej polovici proti zónovej obrane. V 3. štvrtine sa nám darilo na tento spôsob obrany nájsť recept. V poslednom dejstve už to bolo horšie a súper stále znižoval bodový rozdiel. Chaotický záver zápasu sme nakoniec zvládli a pripísali si cenné víťazstvo. Chalanov treba pochváliť za 1. polčas, 2. časť zápasu sa mi ťažko komentuje, keď sme sa so zónovou obranou v tréningovom procese ešte nestretli.