BK Lokomotíva Sereď - BK ŠKP Štart Bratislava

ŠŠK Žilina - Budatín - BK Lokomotíva Sereď
56:59
(25:30)
Paulechová 20, Mrnková 20, Henčeková 7, Bartová 6, Škreková 2, Bolvanová 2, Bundzelová 2
Zápas typu "naruším všetko čo sa dá". Prekonávať 40 minút zónový pressing so zdvojovaním nie je jednoduché. Každopádne chcem pochváliť dievčatá, že to zvládli a snažili sa robiť veci, na ktorých sme sa dohodli. Bodovo nás ťahali Paulechová a Mrnková. Keď sme 1:30 pred koncom prehrávali o bod dôležitou trojkou otáčala skóre Henčeková. Na konci sme sa tešili z víťazstva aj keď nás vyháňali z telocvične.

MBK Ružomberok - BK Lokomotíva Sereď
50:56
(32:26)
Mrnková 19, Paulechová 14, Henčeková 7, Škreková 6, Buchová 6, Bartová 4
Obe družstvá vyčerpané zo sobotňajších zápasov robili mnoho chýb. Po prehratom polčase sme si v šatni ráznejšie vysvetlili, že musíme z meniť nasadenie a v tomto zápase vyhrá družstvo, ktoré bude viac chcieť. 2. polčas sme začali skvele, po 3 minútach už svietilo na tabuli 35:35. Od vtedy bol priebeh zápasu ako na hojdačke len s rozdielom, že my sme znovu ako v sobotu zvládli záver zápasu.