2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Sobota 28.9.2019

Mladší žiaci

9:00, 10:30 MBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva Sereď 

(Hala Slávia Trnava, Rybníková 14)

 

Kadetky

15:00 BK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

15:00 MBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď 

(ZŠ Dubčeka - Hala Majerníková, BA )

 

Nedeľa 29.9.2019

Kadetky

10:00 BK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava

(ŠH Sokolovňa, Sereď)

 

Starší žiaci

10:00 BK Pezinok - BK Lokomotíva Sereď 

(Komenského 2758/41, Pezinok)

 
 
Facebook
Kadetky a staršie minibasketbalistky na TUBANAKu v Kyjove22.09.2015 printer
Kadetky a staršie minibasketbalistky na TUBANAKu v Kyjove

Uplynulý víkend sa konal nami už pravidelne navštevovaný TUBANAK v Kyjove. Tento rok sa ho zúčastnili družstvá kadetiek a starších minibasketbalistiek, pre ktoré to bol ich prvý turnaj.
Družstvo kadetiek sa postupne stretlo s domácimi hráčkami z Kyjova, s ktorými sa im nepodarilo zvíťaziť. Večerný zápas s Malackami sa babám podarilo dotiahnuť do víťazného konca. V sobotu ráno išli do boja s Hradcom Králové. Po kolektívnom výkone a výraznej neúspešnosti streľby napokon prehrali. Po 2 prehrách a jednej výhre v skupine sa naše baby dostali do skupiny o 7-9 miesto. Stretli sa s družstvom z českého Lanžhotu, s ktorým výrazne vyhrali. Posledný zápas ich čakal proti dievčatám z Myjavy. Po vyrovnanom polčase sa "Sereďanky" tešili z výhry. Obsadili konečné siedme miesto z dvanástich zúčastnených družstiev. 
Naše najmenšie súperili v piatok tak isto proti domácim z Kyjova. Po dramatickom priebehu celého zápasu sa im nepodarilo zvíťaziť.
V sobotu ich čakal náročný deň a 3 zápasy. Prvý zápas s dievčatami z Lanžhotu vyhrali. Druhé a tretie kolo ich čakalo na obed proti Olomoucu a Tygři Praha. V oboch poobedných zápasoch sa im nepodarilo zvíťaziť. Posledný zápas so Spartou Praha sa našim babám tak isto nepodarilo vyhrať. Obsadili 5. miesto zo šiestich prihlásených družstiev. Po celý turnaj nás veľmi tešilo naberanie skúseností všetkých našich báb a to ako sa dokázali dievčatá medzi sebou povzbudzovať smile – emotikon 
Dúfame ,že takto super zorganizovaného turnaja sa budeme môcť zúčastniť aj budúci rok.

 

Fotogaléria k článku