2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

23.9.2017 (sobota)

Kadetky

Young Angels Košice - BK Lokomotíva Sereď - 15:00 

(Angels Aréna)

Staršie mini

MBK Stará Turá - BK Lokomotíva Sereď - 9:30 - 11:30

(ŠH Stará Turá)

24.9.2017 (nedeľa)

Kadetky

ŠBK Spišská Nová Ves - BK Lokomotíva Sereď -  10:00

(ŠH Markušovská cesta)

Facebook
Kadetky - Výsledky

8.10.2016

ŠŠK Žilina - Budatín

BO Spartak Myjava

60:27

BK Lokomotíva Sereď

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

62:66

BK Petržalka

BK Slovan Bratislava

44:80

9.10.2016

BO Spartak Myjava

ŠŠK Žilina - Budatín

25:61

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

BK Lokomotíva Sereď

72:54

BK Slovan Bratislava

BK Petržalka

79:48

22.10.2016

ŠŠK Žilina - Budatín

BK AŠK Slávia Trnava

78:60

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

BK Slovan Bratislava

64:71

BK Lokomotíva Sereď

BK Petržalka

80:48

23.10.2016

BO Spartak Myjava

BK AŠK Slávia Trnava

55:37

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

BK Petržalka

98:32

BK Lokomotíva Sereď

BK Slovan Bratislava

71:48

5.11.2016

BK AŠK Slávia Trnava

BK Petržalka

89:37

ŠŠK Žilina - Budatín

BK Lokomotíva Sereď

38:61

BO Spartak Myjava

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

39:82

6.11.2016

BK AŠK Slávia Trnava

BK Slovan Bratislava

44:54

ŠŠK Žilina - Budatín

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

40:66

BO Spartak Myjava

BK Lokomotíva Sereď

50:58

19.11.2016

BK Lokomotíva Sereď

BK AŠK SLávia Trnava

68:56

BK Petržalka

ŠŠK Žilina - Budatín

61:67

BK Slovan Bratislava

BO Spartak Myjava

66:49

19.11.2016

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

BK AŠK SLávia Trnava

59:49

BK Petržalka

BO Spartak Myjava

49:83

BK Slovan Bratislava

ŠŠK Žilina - Budatín

53:48

3.12.2016

BK AŠK Slávia Trnava

BO Spartak Myjava

60:65

BK Slovan Bratislava

BK Lokomotíva Sereď

57:70

BK Petržalka

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

48:54

4.12.2016

BK AŠK Slávia Trnava

ŠŠK Žilina-Budatín

58:55

BK Petržalka

BK Lokomotíva Sereď

50:85

BK Slovan Bratislava

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

53:43

17.12.2016

BK Slovan Bratislava

BK AŠK Slávia Trnava

44:51

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

ŠŠK Žilina-Budatín

58:43

BK Lokomotíva Sereď

BO Spartak Myjava

64:43

18.12.2016

BK Petržalka

BK AŠK Slávia Trnava

39:95

BK Lokomotíva Sereď

ŠŠK Žilina-Budatín

71:68pp

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

BO Spartak Myjava

45:47

14.1.2017

BK AŠK Slávia Trnava

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

42:64

BO Spartak Myjava

BK Petržalka

75:45

ŠŠK Žilina - Budatín

BK Slovan Bratislava

48:31

15.1.2017

BK AŠK Slávia Trnava

BK Lokomotíva Sereď

46:63

BO Spartak Myjava

BK Slovan Bratislava

37:48

ŠŠK Žilina - Budatín

BK Petržalka

83:21
 

28.1.2017

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

BK Slovan Bratislava

60:51

BK SOUŽ Cassovia KE

Young Angels Košice

31:96

BAM Poprad

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

56:71

ŠŠK Žilina - Budatín

BK Lokomotíva Sereď

41:71

11.2.2017

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

ŠŠK Žilina - Budatín

61:28

BK Slovan Bratislava

BK Lokomotíva Sereď

66:60

BK SOUŽ Cassovia KE

BAM Poprad

65:60

Young Angels Košice

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

42:39

12.2.2017

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

BK Lokomotíva Sereď

67:49

BK Slovan Bratislava

ŠŠK Žilina-Budatín

59:51

BK SOUŽ Cassovia KE

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

35:62

Young Angels Košice

BAM Poprad

61:43

25.2.2017

ŠŠK Žilina-Budatín

BAM Poprad

55:69

Bk Lokomotíva Sereď

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

52:65

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

BK SOUŽ Cassovia KE

58:49

BK Slovan Bratislava

Young Angels Košice

54:60

26.2.2017

ŠŠK Žilina-Budatín

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

 

Bk Lokomotíva Sereď

BAM Poprad

59:50

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

Young Angels Košice

60:85

BK Slovan Bratislava

BK SOUŽ Cassovia KE

70:36

11.3.2017

BK SOUŽ Cassovia KE

ŠŠK Žilina - Budatín

44:70

Young Angels Košice

BK Lokomotíva Sereď

74:34

BAM Poprad

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

60:66

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

BK Slovan Bratislava

52:41

12.3.2017

BK SOUŽ Cassovia KE

BK Lokomotíva Sereď

43:65

Young Angels Košice

ŠŠK Žilina - Budatín

77:33

BAM Poprad

BK Slovan Bratislava

71:64

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

34:37

25.3.2017

BK Lokomotíva Sereď

ŠŠK Žilina-Budatín

53:44

Young Angels Košice

BK SOUŽ Cassovia KE

86:23

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

BAM Poprad

59:36

BK Slovan Bratislava

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

47:52

8.4.2017

BK Lokomotíva Sereď

BK Klokani Ivanka pri DUnaji

66:54

ŠŠK Žilina-Budatín

BK Slovan Bratislava

42:56

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

BK SOUŽ Cassovia Košice

63:19

BAM Poprad

Young Angels Košice

59:72

9.4.2017

BK Lokomotíva Sereď

BK Slovan Bratislava

51:47

ŠŠK Žilina-Budatín

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

62:64

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

Young Angels Košice

44:36

BAM Poprad

BK SOUŽ Cassovia Košice

70:56

29.4.2017

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

ŠŠK Žilina-Budatín

68:23

BAM Poprad

BK Lokomotíva Sereď

79:75

Young Angels Košice

BK Klokani Invaka pri Dunaji

93:48

BK SOUŽ Cassovia Košice

BK Slovan Bratislava

56:68

30.4.2017

BAM Poprad

ŠŠK Žilina-Budatín

61:38

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

BK Lokomotíva Sereď

42:47

BK SOUŽ Cassovia Košice

BK Klokani Invaka pri Dunaji

42:80

Young Angels Košice

BK Slovan Bratislava

65:61

14.5.2017

BK Lokomotíva Sereď

BK SOUŽ CASSOVIA KE

68:30

ŠŠK Žilina-Budatín

Young Angels Košice

37:48

BK Slovan Bratislava

BAM Poprad

69:52

BK Klokani Ivanka p. Dunaji

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

53:59

15.5.2017

BK Lokomotíva Sereď

Young Angels Košice

37:67

ŠŠK Žilina-Budatín

BK SOUŽ CASSOVIA KE

71:37

BK Slovan Bratislava

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

47:58

BK Klokani Ivanka p. Dunaji

BAM Poprad

68:53