2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

23.9.2017 (sobota)

Kadetky

Young Angels Košice - BK Lokomotíva Sereď - 15:00 

(Angels Aréna)

Staršie mini

MBK Stará Turá - BK Lokomotíva Sereď - 9:30 - 11:30

(ŠH Stará Turá)

24.9.2017 (nedeľa)

Kadetky

ŠBK Spišská Nová Ves - BK Lokomotíva Sereď -  10:00

(ŠH Markušovská cesta)

Facebook
Žiaci - Výsledky

24.9.2016

1.BK Michalovce

KB Košice

93:77

BKM Iskra Svit

BK 04 AC LB SNV

56:72

BPSA Inter Bratislava

MBK Karlovka Bratislava

67:71

BKM SPU Nitra

BK Lokomotíva Sereď

68:45

IMC SLovakia P. Bystrica

MBA Prievidza

94:85

BBC Banská Bystrica MBK Lučenec

118:34

8.10.2016

1.BK Michalovce

ŠBK Junior Levice

56:82

BK 04 AC LB SNV

MBK Victoria Žillina

86:77

MBK Karlovka Bratislava

MBK Lučenec

56:54

BPSA Inter Bratislava

BBC Banská Bystrica

50:90

BKM SPU Nitra

IMC Slovakia Pov. Bystrica

60:80

BK Lokomotíva Sereď MBA Prievidza

78:76

9.10.2016

KB Košice

ŠBK Junior Levice

83:73

BKM Iskra Svit

MBK Victoria Žilina

86:77

MBK Karlovka Bratislava

BBC Banská Bystrica

53:48

BPSA Inter Bratislava

MBK Lučenec

85:52

BKM SPU Nitra

MBA Prievidza

75:46

BK Lokomotíva Sereď IMC Slovakia Pov. Bystrica

54:71

22.10.2016

ŠBK Junior Levice

IMC Slovakia Pov. Bystrica

43:54

MBK Lučenec

BKM SPU Nitra

47:60

BBC Banská Bystrica

BK Lokomotíva Sereď

105:50

MBK Victoria Žilina

BPSA Inter Bratislava

118:57

1.BK Michalovce

BKM Iskra Svit

 

KB Košice BK AC LB 04 SNV

114:81

23.10.2016

ŠBK Junior Levice

MBA Prievidza

79:68

MBK Lučenec

BK Lokomotíva Sereď

86:85 pp

BBC Banská Bystrica

BKM SPU Nitra

90:71

MBK Victoria Žilina

MBK Karlovka Bratislava

72:64

1.BK Michalovce

BK AC LB 04 SNV

51:77

KB Košice BKM Iskra Svit

97:57

5.11.2016

BKM Iskra Svit

ŠBK Junior Levice

44:78

MBK Karlovka

1.BK Michalovce

78:58

BPSA Inter Bratislava

KB Košice

56:93

BK Lokomotíva Sereď

MBK Victoria Žilina

74:59

IMC Slovakia Pov. Bystrica

MBK Lučenec

86:49

MBA Prievidza BBC  Banská Bystrica

55:70

6.11.2016

BK 04 AC LB SNV

ŠBK Junior Levice

86:77

MBK Karlovka

KB Košice

76:84 pp

BPSA Inter Bratislava

1.BK MIchalovce

79:45

BKM SPU Nitra

MBK Victoria Žilina

66:69

IMC Slovakia Pov. Bystrica

BBC  Banská Bystrica

62:73

MBA Prievidza MBK Lučenec

92:70

19.11.2016

ŠBK Junior Levice

MBK Lučenec

91:40

MBK Victoria Žilina

MBA Prievidza

73:67

1.BK MIchalovce

BKM SPU Nitra

40:69

KB Košice

BK Lokomotíva Sereď

109:67

BKM Iskra Svit

MBK Karlovka Bratislava

52:87

20.11.2016

ŠBK Junior Levice

BBC Banská Bystrica

59:68

MBK Victoria Žilina

IMC Slovakia Pov. Bystrica

73:67

1.BK MIchalovce

BK Lokomotíva Sereď

45:91

KB Košice

BKM SPU Nitra

78:56

BK 04 AC LB SNV

MBK Karlovka Bratislava

87:77

3.12.2016

MBK Karlovka

ŠBK Junior Levice

55:59

BKM SPU Nitra 

BKM Iskra Svit

103:43

BK Lokomotíva Sereď

BK 04 AC LB SNV

67:64

IMC Slovakia Pov. Bystrica

1. BK Michalovce

85:45

MBA Prievidza

KB Košice

69:104

BBC Banská Bystrica MBK Victoria Žilina

74:72

4.12.2016

BKM SPU Nitra

BK 04 AC LB SNV

109:58

BK Lokomotíva Sereď

BKM Iskra Svit

88:56

IMC Slovakia Pov. Bystrica

KB Košice

90:75

MBA Prievidza

1. BK Michalovce

95:56

MBK Lučenec

MBK Victoria Žilina

43:90

17.12.2016

1.BK Michalovce

MBK Lučenec

56:64

KB Košice

BBC Banská Bystrica

87:64

BKM Svit

IMC Slovakia Pov. Bystric

40:53

BK  04AC LB SNV

MBA Prievidza

96:67

MBK Karlovka Bratislava

BKM SPU Nitra

83:80 pp

18.12.2016

ŠBK Junior Levice

MBK Victoria Žilina

72:50

1. BK Michalovce

BBC Banská Bystrica

46:67

KB Košice

MBK Lučenec

101:62

BKM Svit

MBA Prievidza

61:107

BK 04 AC LB SNV

IMC Slovakia Pov. Bystrica

58:81

MBK Karlovka Bratislava BK Lokomotíva Sereď

78:88

14.1.2016

BKM SPU Nitra

ŠBK Junior Levice

53:44

IMC Sovakia Pov. Bystrica

MBK Karlovka Bratislava

83:70

MBK Lučenec

BKM Iskra Svit

74:67

BBC Banská Bystrica

BK 04 AC LB SNV

103:48

MBK Victoria Žilina

KB Košice

66:85

15.1.2016

BK Lokomotíva Sereď

ŠBK Junior Levice

63:80

MBA Prievidza

MBK Karlovka Bratislava

85:81

MBK Lučenec

BK 04 AC LB SNV

55:87

BBC Banská Bystrica

BKM Iskra Svit

102:43

MBK Victoria Žilina

1.BK Michalovce

98:39

11.2.2017

ŠBK Junior Levice

KB Košice

80:70

MBK Victoria Žilina

BKM Iskra Svit

 

BBC Banská Bystrica

MBK Karlovka Bratislava

85:59

MBA Prievidza

BKM SPU Nitra

66:62

IMC Slovakia Pov. Bystrica

BK Lokomotíva Sereď

84:58

12.2.2017

ŠBK Junior Levice

1.BK Michalovce

93:45

MBK Victoria Žilina

BK 04 AC LB SNV

106:69

MBK Lučenec

MBK Karlovka Bratislava

64:77

MBA Prievidza

BK Lokomotíva Sereď

79:70

IMC Slovakia Pov. Bystrica

BKM SPU Nitra

83:69

25.2.2017

MBA Prievidza

ŠBK Junior Levice

83:73

BK Lokomotíva Sereď

MBK Lučenec

85:39

BKM SPU Nitra

BBC Banská Bystrica

53:52

MBK Karlovka Bratislava

MBK Victoria Žilina

80:88

BK 04 AC LB SNV

1.BK Michalovce

82:63

BKM Iskra Svit KB Košice

40:109

26.2.2017

IMC Slovakia Pov. Bystrica

ŠBK Junior Levice

69:51

BKM SPU Nitra

MBK Lučenec

74:40

BK Lokomotíva Sereď

BBC Banská Bystrica

47:71

BKM Iskra Svit

1.BK Michalovce

72:55

BK 04 AC LB SNV

KB Košice

88:80

11.3.2017

ŠBK Junior Levice

BK 04 AC LB SNV

84:64

KB Košice

MBK Karlovka Bratislava

107:44

MBK Victoria Žilina

BKM SPU Nitra

63:53

BBC Banská Bystrica

IMC Slovakia P