2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

08.12.2018 (Sobota)

 

Mladší žiaci

09:00, 10:30 BK Lokomotíva Sereď - ŠBK Fándly Sereď 

(ŠH Sokolovňa)

 

2. liga Starší žiaci

09:00, 10:30 ŠBK Handlová - BK Lokomotíva Sereď

(ZŠ Mierové námestie)

 

Staršie žiačky

15:00 BAM Poprad - BK Lokomotíva Sereď 

(ZŠ Komenského ul. 587/15 Poprad)
 
 

Starší žiaci

16:00 MBA Prievidza - BK Lokomotíva Sereď 

(ZŠ S.Chalupku)

 

1. liga ženy + juniorky

16:00 BK ŠK UMB Banská Bystrica - BK Lokomotíva Sereď

(FF UMB, Tajovského ul. 40)

 

09.12.2018 (Nedeľa)

 

Staršie žiačky

09:00 ŠKBD Spišská Nová Ves - BK Lokomotíva Sereď 

(ŠH SNV, Spišská Nová Ves)
 

1. liga ženy + juniorky

10:30 BK Lokomotíva Sereď - BK ŠK UMB Banská Bystrica 

(ŠH Sokolovňa)

 

 

Facebook
Staršie žiačky - Výsledky
29.9.2018

Young Angels U15 Košice

CBK Košice

59:38

BK Lokomotíva Sereď

ŠKBD Spišská Nová Ves

134:12

BK AŠK Slávia Trnava

BAM Poprad

76:39

BK ŠKP 08 Banská Bystrica voľno

 

MBK Ružomberok

MBK Stará Turá 46:44
30.9.2018

BK Lokomotíva Sereď

BAM Poprad

73:58

BK AŠK Slávia Trnava

ŠKBD Spišská Nová Ves

138:13

MBK Ružomberok voľno

 

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

MBK Stará Turá 43:49
13.10.2018

ŠKBD Spišská Nová Ves

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

66:76

BAM Poprad

MBK Ružomberok

44:52

CBK Košice BK Lokomotíva Sereď

66:43

Youn Angels U15 Košice

BK AŠK Slávia Trnava 44:47
14.10.2018

ŠKBD Spišská Nová Ves

MBK Ružomberok

33:64

BAM Poprad

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

62:52

CBK Košice BK Lokomotíva Sereď

52:64

Youn Angels U15 Košice

BK AŠK Slávia Trnava 54:42
27.10.2018

BK Lokomotíva Sereď

BK AŠK Slávia Trnava

65:51

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

CBK Košice

50:58

Young Angels U15 Košice MBK Ružomberok

45:34

MBK Stará Turá

BAM Poprad 68:47
28.10.2018

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

Young Angels U15 Košice

49:44

MBK Ružomberok

CBK Košice

44:51

BAM Poprad voľno

 

MBK Stará Turá

ŠKBD Spišská Nová Ves 68:42
10.11.2018

ŠKBD Spišská Nová Ves

BAM Poprad

38:71

BK AŠK Slávia Trnava

MBK Ružomberok 113:32
Young Angels U15 Košice MBK Stará Turá

40:41

BK Lokomotíva Sereď

BK ŠKP 08 Banská Bystrica 84:59
11.11.2018

CBK Košice

MBK Stará Turá

30:33

Young Angels U15 Košice

voľno  
BK Lokomotíva Sereď MBK Ružomberok

80:43

BK AŠK Slávia Trnava

BK ŠKP 08 Banská Bystrica 78:62
24.11.2018

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

MBK Ružomberok

75:36

MBK Stará Turá

BK AŠK Slávia Trnava 56:61
ŠKBD Spišská Nová Ves CBK 2004 Košice

22:64

BAM Poprad

YOUNG ANGELS U15 KE 19:41
25.11.2018

voľno

BK AŠK Slávia Trnava

 

MBK Stará Turá

BK Lokomotíva Sereď 55:78
ŠKBD Spišská Nová Ves YOUNG ANGELS U15 KE

30:78

BAM Poprad

CBK 2004 Košice 38:35