2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Sobota 14.12.2019

Žiaci
 
10:00 MBK Victoria Žilina - BK Lokomotíva Sereď
 
13:00 BK Lokomotíva Sereď - RIM BASKET Košice
 
14:30 BK Lokomotíva Sereď - B . S . C . Bratislava
 
(SOŠ Dopravná, Rosinská cesta 2, Žilina)
 
 
Starší minižiaci - III. turnaj Komárno
 
14:00 BK Lokomotíva Sereď - BK Junior Komárno-MS    
 
15:00 BK Lokomotíva Sereď - Inter Bratislava                 

16:00 BK Junior Komárno-MS - Inter Bratislava               

(ZŠ Pohraničná 9,Komárno)
 
 
Nedela 15.12.2019
 
Mikroliga
 
9:00 - MBK Karlovka - BSC 
 
9:45 - BSC - Sereď
 
10:30 - MBK Karlovka - Sereď
 
11:15 - Sutaz + foto
 
(ZŠ Karloveska 61)
 
 
 

 

Facebook
Mladší žiaci - Výsledky

13.10.2018

BKM SPU Nitra ŠBK Fándly Sereď 39:35 34:50
ŠBK Junior Levice MBK AŠK Slávia Trnava 57:51 55:51
BK Inter Bratislava voľno    
ŠŠK B.S.C. Bratislava BK Lokomotíva Sereď 33:59 42:63

27.10.2018

voľno ŠBK Fándly Sereď    
ŠŠK B.S.C. Bratislava BK Inter Bratislava 20:90 23:131
MBK AŠK Slávia Trnava BK Lokomotíva Sereď 46:66 23:76
BKM SPU Nitra ŠBK Junior Levice 45:39 52:41

10.11.2018

ŠBK Junior Levice ŠBK Fándly Sereď 46:52 49:52
BK Lokomotíva Sereď BKM SPU Nitra 64:54 69:60
B.S.C. Bratislava voľno    
BK Inter Bratislava MBK AŠK Slávia Trnava 106:16 105:35

24.11.2018

ŠBK Fándly Sereď B.S.C. Bratislava 61:42 54:56
BKM SPU Nitra BK Inter Bratislava 37:87 23:79
MBK AŠK Slávia Trnava voľno    
ŠBK Junior Levice BK Lokomotíva Sereď 46:83 41:74

8.12.2018

BK Lokomotíva Sereď ŠBK Fándly Sereď 60:47 86:44
ŠBK Junior Levice BK Inter Bratislava 46:53 49:75
BKM SPU Nitra voľno    
B.S.C. Bratislava MBK AŠK Slávia Trnava 62:36 79:53

12.1.2019

ŠBK Fándly Sereď MBK AŠK Slávia Trnava 56:51 65:42
BKM SPU Nitra B.S.C. Bratislava 44:45 47:53
voľno ŠBK Junior Levice    
BK Lokomotíva Sereď BK Inter Bratislava 57:80 39:104

9.2.2019

ŠBK Fándly Sereď BKM SPU Nitra    
MBk AŠK Slávia Trnava ŠBK Junior Levice    
voľno Inter Bratislava    
BK Lokomotíva Sereď B.S.C. Bratislava 75:55 58:66

23.2.2019

ŠBK Fándly Sereď voľno    
Inter Bratislava B.S.C. Bratislava 55:31 74:37
BK Lokomotíva Sereď MBK AŠK Slávia Trnava 60:42 51:47
ŠBK Junior Levice BKM SPU Nitra 73:61 80:29

9.3.2019

ŠBK Fándly Sereď ŠBK Junior Levice 51:50 41:49
BK Lokomotíva Sereď BKM SPU Nitra 49:74 39:69
BK Lokomotíva Sereď MBK AŠK Slávia Trnava 38:87 27:109
B.S.C. Bratislava voľno    

23.3.2019

B.S.C. Bratislava ŠBK Fándly Sereď 38:41 63:54
voľno MBK AŠK Slávia Trnava    
BK Lokomotíva Sereď ŠBK Junior Levice 69:58 77:51
Inter Bratislava BKM SPU Nitra 77:45 73:38

6.4.2019

ŠBK Fándly Sereď BK Lokomotíva Sereď 43:75 28:87
BKM SPU Nitra voľno    
Inter Bratislava ŠBK Junior Levice 65:47 52:40
MBK AŠK Slávia Trnava B.S.C. Bratislava 54:42 38:39

27.4.2019

MBK AŠK Slávia Trnava ŠBK Fándly Sereď 38:56 32:58
B.S.C. Bratislava BKM SPU Nitra 68:59 57:50
voľno ŠBK Junior Levice    
BK Inter Bratislava BK Lokomotíva Sereď 94:45 75:32