2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

MSR Žiaci (25.5.2018 - 27.5.2018) - Prievidza

MSR Kadetky  (25.5.2018 - 27.5.2018) - Košice

 

26.5.2018 (Sobota) 

 
Žiačky
 
 
BK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava
 
 
10:00, 11:30
 
 
(ŠH Sokolovňa)
 
 
 
Staršie mini žiačky
 
 
BK Slovan Bratislava - BK Lokomotíva Sereď
 
 
11:00, 12:30 
 
 
(SjF STU, Nám. Slobody 17, Bratislava)
 

 

Facebook
Staršie mini - Výsledky


23.9.2017

BK AŠK Slávia Trnava

ŠBK Šamorín

36:37

52:36

Piešťanské Čajočky

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

43:42

61:22

BKM Žilina Závodie

BK ZŠ Zvolen

54:4

54:4

BK Slovan Bratislava

Széchenyi KA SE Gyor 20:0 20:0

MBK Stará Turá

BK Lokomotíva Sereď 43:30 48:23

7.10.2017

ŠBK Šamorín

BK Lokomotíva Sereď

20:0 (57:7)

20:0 (57:7)

Széchenyi KA SE Gyor

MBK Stará Turá

5:55

3:54

BK ZŠ Zvolen

BK Slovan Bratislava

13:18

12:31

BK ŠKP 08 BanskáBystrica

BKM ŽIlina-Závodie 40:34 46:23

BK AŠK Slávia Trnava

Piešťanské Čajočky 34:31 42:35

21.10.2017

Piešťanské Čajočky

ŠBK Šamorín

26:43

37:52

BKM ŽIlina-Závodie

BK AŠK Slávia Trnava

23:66

30:73

BK Slovan Bratislava

BK ŠKP 08 BanskáBystrica

9:59

14:64

MBK Stará Turá

BK ZŠ Zvolen 63:12 63:12

BK Lokomotíva Sereď

Széchenyi KA SE Gyor 63:28 42:30

4.11.2017

Széchenyi KA SE Gyor

ŠBK Šamorín

18:68

5:55

BK ZŠ Zvolen

BK Lokomotíva Sereď

33:32

34:21

BK ŠKP 08 BanskáBystrica

MBK Stará Turá

54:49

50:31

BK AŠK Slávia Trnava

BK Slovan Bratislava 52:2 66:21

Peišťanské Čajočky

BKM Žilina Závodie 60:19 54:22

17.11.2017

BKM Žilina Závodie

ŠBK Šamorín

29:73

21:71

BK Slovan Bratislava

Peišťanské Čajočky

3:53

5:56

MBK Stará Turá

BK AŠK Slávia Trnava

26:68

26:66

BK Lokomotíva Sereď

BK ŠKP 08 Banská Bystrica 2:52 6:57

Széchenyi KA SE Gyor 

BK ZŠ Zvolen 48:13 43:12

18.11.2017

ŠBK Šamorín

BK ZŠ Zvolen

50:0

50:0

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

Széchenyi KA SE Gyor

57:15

55:4

BK AŠK Slávia Trnava

BK Lokomotíva Sereď

59:8

52:2

Piešťanské Čajočky

MBK Stará Turá 43:25 52:23

BKM Žilina-Závodie 

BK Slovan Bratislava 58:27 37:22

2.12.2017

BK Slovan Bratislava

ŠBK Šamorín

16:67

19:51

MBK Stará Turá

BKM Žilina-Závodie

52:32

38:25

BK Lokomotíva Sereď

Piešťanské Čajočky

10:60

3:54

Széchenyi KA SE Gyor

BK AŠK Slávia Trnava 0:50 0:50

BK ZŠ Zvolen

BK ŠKP 08 Banská Bystrica 6:48 6:54

16.12.2017

ŠBK Šamorín

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

55:52

72:39

BK AŠK Slávia Trnava

BK ZŠ Zvolen

50:0

50:0

Piešťanské Čajočky

Széchenyi KA SE Gyor

62:11

51:0

BKM Žilina-Závodie

BK Lokomotíva Sereď 54:4 52:2

BK Slovan Bratislava

MBK Stará Turá 29:52 39:56

13.1.2018

MBK Stará Turá

ŠBK Šamorín

28:71

3:54

BK Lokomotíva Sereď

BK Slovan Bratislava

11:61

24:71

Széchenyi KA SE Gyor

BKM Žilina-Závodie

17:68

22:63

BK ZŠ Zvolen

Piešťanské Čajočky 3:53 0:51

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

BK AŠK Slávia Trnava 26:71 33:57

27.1.2018

ŠBK Šamorín

BK AŠK Slávia Trnava

43:38

72:34

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

Piešťanské Čajočky

21:51

32:33

BK ZŠ Zvolen

BKM Žilina-Závodie

2:52

4:54

Szechény KA SE Gyor

BK Slovan Bratislava 43:42 39:47

BK Lokomotíva Sereď

MBK Stará Turá 5:55 28:57

10.2.2018

BK Lokomotíva Sereď

ŠBK Šamorín

4:55

16:66

MBK Stará Turá

Szechény KA SE Gyor

78:33

82:39

BK Slovan Bratislava

BK ZŠ Zvolen

41:11

41:20

BKM Žilina-Závodie

BK ŠKP 08 Banská Bysitrca 29:51 39:49

Piešťanské Čajočky

BK AŠK Slávia Trnava 50:28 46:23

10.3.2018

ŠBK Šamorín

Szechény KA SE Gyor

60:9

54:3

BK Lokomotíva Sereď

BK ZŠ Zvolen

35:13

42:19

MBK Stará Turá

BK ŠKP 08 Banská Bysitrca

68:43

64:54

BK Slovan Bratislava

BK AŠK Slávia Trnava 29:51 39:49

BKM Žilina-Závodie

Piešťanské Čajočky 34:44 36:48

24.3.2018

ŠBK Šamorín

BKM Žilina-Závodie

43:33

62:40

Piešťanské Čajočky

BK Slovan Bratislava

60:21

62:11

BK AŠK Slávia Trnava

MBK Stará Turá

64:34

72:22

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

BK AŠK Slávia Trnava 20:0 20:0

BK ZŠ Zvolen

Szechény KA SE Gyor 32:29 46:32

14.4.2018

BK ZŠ Zvolen

ŠBK Šamorín

0:51

0:51

Szechény KA SE Gyor

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

18:59

18:56

BK Lokomotíva Sereď

BK AŠK Slávia Trnava

12:62

2:52

MBK Stará Turá

Piešťanské Čajočky 33:57 31:68

BK Slovan Bratislava

BKM Žilina Závodie 17:52 16:46

12.5.2018

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

ŠBK Šamorín

21:71

14:64

BK ZŠ Zvolen

BK AŠK Slávia Trnava

2:53

2:53

Széchenyi KA SE Gyor

Piešťanské Čajočky

13:43

16:52

BK Lokomotíva Sereď

BKM Žilina Závodie 19:52 10:58

MBK Stará Turá

BK Slovan Bratislava 52:22 69:38