2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Sobota 25.1.2020

 

Mladšie minižiačky

10:00, 11:30  BK Lokomotiva Sereď - MBK Stará Turá

(ZŠ J. Fándlyho, Sereď)
 

Mladšie žiačky

10:00, 11:30  BK Lokomotiva Sereď - Szechényi Kosarlabda SE Gyor

(ŠH Sokolovňa)
 

Turnaj Starší mini

12:30 BK Lokomotiva Sereď - Inter Bratislava

13:45 B. S. C. Yellow Bratislava - BK Lokomotiva Sereď

16:15 BK Lokomotiva Sereď - MBK Karlovka Bratislava

 
(ZŠ Holíčska 50 Bratislava)

 

Nedeľa 26.1.2020

 

Mladší žiaci

10:00, 11:30  BK Lokomotiva Sereď - MBK Karlovka Bratislava

(ŠH Sokolovňa)
 

Mikroliga

9,00 – 9,50 Nitra - Sereď
 
9,50 – 10,40 Sereď – BSC
 
10,40 – 11,20 Súťaže, spoločná fotka
 
11,30 – 12,20 Nitra – BSC
 
12,30 Ukončenie stretnutia
 
(ZŠ Škultétyho)
 
 
Starší žiaci

17:30  TJ Družba Piešťany "MS" - BK Lokomotiva Sereď 

(Gymnázium Coubertina SNP)

 

Facebook
Staršie minižiačky - Výsledky


20.10.2018

BK Lokomotíva Sereď

MBk Ružomberok

18:68

29:73

AKAPO Lučenec

BK AŠK Slávia Trnava

36:29

43:39

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

BK ZŠ Zvolen

51:0 54:4


20.10.2018

MBK Ružomberok

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

62:35

50:39

BK AŠK Slávia Trnava

BKM Junior UKF Nitra

57:32

56:44

BK Lokomotíva Sereď

AKAPO Lučenec

36:31 23:58

17.11.2018

AKAPO Lučenec

MBK Ružomberok

 

 

BKM Junior UKF Nitra

BK Lokomotíva Sereď

74:24

62:33

BK ZŠ Zvolen

BK AŠK Slávia Trnava

0:20 0:20

15.12.2018

BKM Junior UKF Nitra

MBK Ružomberok

 

 

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

BK Lokomotíva Sereď

58:7

63:15

BK ZŠ Zvolen

AKAPO Lučenec

6:56 14:49

2.2.2019

BK ZŠ Zvolen

MBK Ružomberok

4:54

4:55

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

BKM Junior UKF Nitra

72:22

77:27

BK AŠK Slávia Trnava

BK Lokomotíva Sereď

56:26

14:49

2.3.2019

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

MBK Ružomberok

43:34

41:34

BKM Junior UKF Nitra

BK AŠK Slávia Trnava

 

 

AKAPO Lučenec

BK Lokomotíva Sereď

20:0

20:0

16.3.2019

MBK Ružomberok

AKAPO Lučenec

 

 

BK Lokomotíva Sereď

BKM Junior UKF Nitra

47:55

31:57

BK AŠK Slávia Trnava

BK ZŠ Zvolen

63:12

63:18

13.4.2019

MBK Ružomberok

BKM Junior UKF Nitra

63:12

61:12

AKAPO Lučenec

BK ZŠ Zvolen

61:10

59:8

BK Lokomotíva Sereď

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

13:64

21:62