2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

21.02.2018 (Streda)

Kadeti

BK Lokomotíva Sereď - ŠBK Junior Levice

18:00

(ŠH Sokolovňa)

 

24.02.2018 (Sobota)

 

Žiaci

BK Lokomotíva Sereď - BSC Bratislava

9:00, 10:30

(ŠH Sokolovňa)

 

Strašie minižiačky

Szcéchenyi Kosárlabda Akadémia SE Győr-BK Lokomotíva Sereď

10:00, 12:00

(Egyetemi Edző Csarnok, GYŐR)

 

Starší minižiaci

BSC Bratislava - BK Lokomotíva Sereď

10:00, 11:30

(ZŠ Holíčska 50)

 

Kadeti

IMC Slovakia P.Bystrica - BK Lokomotíva Sereď 

14:45

(ZŠ Rozkvet)

 

Žiačky 

BK Lokomotíva Sereď - BK ŠKP 08 Banská Bystrica 

15:30, 17:00 
 
(ŠH Sokolovňa)
 

 

25.02.2018 (Nedeľa)

Kadeti

MBK Victoria Žilina - BK Lokomotíva Sereď 

10:00

(ZŠ LImbová)

 

2.liga Starší žiaci
 
BK Pezinok  - BK Lokomotíva Sereď
 
10:00, 11:30
 
(ŠH SOŠ, Komenského 27, Pezinok)

 

 

 

Facebook
2. liga juniori - Výsledky

30.9.2017

GABBO Senec

MBK Karlovka

95:85 pp

BK Lokomotíva Sereď

B.S.C. Bratislava "B"

95:33

TJ Iskra Partizánske

BKM SPU Nitra "B" 70:105

14.10.2017

MBK Karlovka Bratislava

BKM SPU Nitra "B"

28:125

TJ Iskra Partizánske

B.S.C. Bratislava "B"

57:60

BK Lokomotíva Sereď

GABBO Senec 134:22

28.10.2017

BK Lokomotíva Sereď

MBK Karlovka Bratislava

91:43

TJ Iskra Partizánske

GABBO Senec

103:79

MBK SPU Nitra "B"

B.S.C. Bratislava "B" 59:54

11.11.2017

MBK Karlovka Bratislava

B.S.C. Bratislava "B"

50:103

GABBO Senec

BKM SPU Nitra "B"

59:62

BK Lokomotíva Sereď

TJ Iskra Partizánske 108:48

25.11.2017

TJ Iskra Partizánske

MBK Karlovka Bratislava

80:47

BKM SPU Nitra "B"

BK Lokomotíva Sereď

41:63

B.S.C. Bratislava "B"

GABBO Senec 77:55

9.12.2017

MBK Karlovka Bratislava

GABBO Senec

55:60

B.S.C. Bratislava "B"

BK Lokomotíva Sereď

57:79

BKM SPU Nitra "B"

TJ Iskra Partizánske 86:68

6.1.2018

BKM SPU Nitra "B"

MBK Karlovka Bratislava

 

B.S.C. Bratislava "B"

TJ Iskra Partizánske

75:67

GABBO Senec

BK Lokomotíva Sereď  

20.1.2018

MBK Karlovka Bratislava

BK Lokomotíva Sereď

39:68

GABBO Senec

TJ Iskra Partizánske

62:66

B.S.C. Bratislava "B"

BKM SPU Nitra "B" 51:61

3.2.2018

B.S.C. Bratislava "B"

MBK Karlovka Bratislava

96:46

BKM SPU Nitra "B"

GABBO Senec

zrušené

TJ Iskra Partizánske

BK Lokomotíva Sereď 75:66