2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Prajeme Vám

pekné prázdniny

 

Vidíme sa v sezóne 2018/2019

Facebook
2. liga juniori - Výsledky

30.9.2017

GABBO Senec

MBK Karlovka

95:85 pp

BK Lokomotíva Sereď

B.S.C. Bratislava "B"

95:33

TJ Iskra Partizánske

BKM SPU Nitra "B" 70:105

14.10.2017

MBK Karlovka Bratislava

BKM SPU Nitra "B"

28:125

TJ Iskra Partizánske

B.S.C. Bratislava "B"

57:60

BK Lokomotíva Sereď

GABBO Senec 134:22

28.10.2017

BK Lokomotíva Sereď

MBK Karlovka Bratislava

91:43

TJ Iskra Partizánske

GABBO Senec

103:79

MBK SPU Nitra "B"

B.S.C. Bratislava "B" 59:54

11.11.2017

MBK Karlovka Bratislava

B.S.C. Bratislava "B"

50:103

GABBO Senec

BKM SPU Nitra "B"

59:62

BK Lokomotíva Sereď

TJ Iskra Partizánske 108:48

25.11.2017

TJ Iskra Partizánske

MBK Karlovka Bratislava

80:47

BKM SPU Nitra "B"

BK Lokomotíva Sereď

41:63

B.S.C. Bratislava "B"

GABBO Senec 77:55

9.12.2017

MBK Karlovka Bratislava

GABBO Senec

55:60

B.S.C. Bratislava "B"

BK Lokomotíva Sereď

57:79

BKM SPU Nitra "B"

TJ Iskra Partizánske 86:68

6.1.2018

BKM SPU Nitra "B"

MBK Karlovka Bratislava

 

B.S.C. Bratislava "B"

TJ Iskra Partizánske

75:67

GABBO Senec

BK Lokomotíva Sereď  

20.1.2018

MBK Karlovka Bratislava

BK Lokomotíva Sereď

39:68

GABBO Senec

TJ Iskra Partizánske

62:66

B.S.C. Bratislava "B"

BKM SPU Nitra "B" 51:61

3.2.2018

B.S.C. Bratislava "B"

MBK Karlovka Bratislava

96:46

BKM SPU Nitra "B"

GABBO Senec

zrušené

TJ Iskra Partizánske

BK Lokomotíva Sereď 75:66

17.2.2018

MBK Karlovka Bratislava

TJ Iskra Partizánske

61:84

BK Lokomotíva Sereď

BKM SPU Nitra "B"

75:57

GABBO Senec

B.S.C. Bratislava "B" 54:51

3.3.2018

GABBO Senec

MBK Karlovka Bratislava

 

BK Lokomotíva Sereď

B.S.C. Bratislava "B

60:35

TJ Iskra Partizánske

BKM SPU Nitra "B" 62:59

7.4.2018

BK Lokomotíva Sereď

MBK Karlovka Bratislava

81:25

TJ Iskra Partizánske

GABBO Senec

119:64

BKM SPU Nitra "B"

B.S.C. Bratislava "B" 69:46

21.4.2018

MBK Karlovka Bratislava

B.S.C. Bratislava "B"

63:58 pp

GABBO Senec

BKM SPU Nitra "B"

48:68

BK Lokomotíva Sereď

TJ Iskra Partizánske 104:43