2% z dane
Darujte 2% z daní na podporu a rozvoj mládežníckeho basketbalu BK AŠK Lokomotíva Sereď.
Darovať 2% z dane
Harmonogram

Sobota 14.12.2019

Žiaci
 
10:00 MBK Victoria Žilina - BK Lokomotíva Sereď
 
13:00 BK Lokomotíva Sereď - RIM BASKET Košice
 
14:30 BK Lokomotíva Sereď - B . S . C . Bratislava
 
(SOŠ Dopravná, Rosinská cesta 2, Žilina)
 
 
Starší minižiaci - III. turnaj Komárno
 
14:00 BK Lokomotíva Sereď - BK Junior Komárno-MS    
 
15:00 BK Lokomotíva Sereď - Inter Bratislava                 

16:00 BK Junior Komárno-MS - Inter Bratislava               

(ZŠ Pohraničná 9,Komárno)
 
 
Nedela 15.12.2019
 
Mikroliga
 
9:00 - MBK Karlovka - BSC 
 
9:45 - BSC - Sereď
 
10:30 - MBK Karlovka - Sereď
 
11:15 - Sutaz + foto
 
(ZŠ Karloveska 61)
 
 
 

 

Facebook
2. liga muži - Výsledky

6.10.2018

BK Lokomotíva Sereď

MŠK Holíč

50:86

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

Iskra Partizánske

75:50

BK DSG Dunajská Streda

BK EXIT Nitra 55:83

20.10.2018

MŠK Holíč

BK EXIT Nitra

75:57

Iskra Partizánske

MBK AŠk Slávia Trnava

75:81

BK Lokomotíva Sereď

BK Klokani Ivanka p/Dunaji 90:84

3.11.2018

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

MŠK Holíč

85:100

MBK AŠK Slávia Trnava

BK Lokomotíva Sereď

92:59

BK DSG Dunajská Streda

Iskra Partizánske 67:66

1.12.2018

MBK AŠK Slávia Trnava

MŠK Holíč

57:87

BK DSG Dunajská Streda

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

71:81

BK EXIT Nitra

BK Lokomotíva Sereď 71:56

12.1.2019

BK DSG Dunajská Streda

MŠK Holíč

58:114

BK EXIT Nitra

MBK AŠK Slávia Trnava

86:66

Iskra Partizánske

BK Lokomotíva Sereď 66:80

29.1.2019

MŠK Holíč

BK Lokomotíva Sereď

103:56

Iskra Partizánske

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

69:77

BK EXIT Ntra

BK DSG Dunajská Streda 87:36

9.2.2019

BK EXIT Ntra

MŠK Holíč

61:77

MBK AŠk Slávia Trnava

Iskra Partizánske

85:67

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

BK Lokomotíva Sereď 95:67

23.2.2019

MŠK Holíč

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

109:70

BK Lokomotíva Sereď

MBK AŠk Slávia Trnava

75:84

Iskra Partizánske

BK DSG Dunajská Streda 67:62

9.3.2019

BK EXIT Nitra

Iskra Partitzánske

60:30

BK DSG Dunajská Streda

BK Lokomotíva Sereď

50:72

MBK AŠK Slávia Trnava

BK Klokani Ivanka p/Dunaji 67:62

23.3.2019

MŠK Holíč

MBK AŠK Slávia Trnava

95:59

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

BK DSG Dunajská Streda

100:42

BK Lokomotíva Sereď

BK EXIT Nitra 56:73

6.4.2019

Iskra Partizánske

MŠK Holíč

63:84

BK EXIT Nitra

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

84:80

BK DSG Dunajská Streda

MBK AŠK Slávia Trnava

77:73

27.4.2019

MŠK Holíč

BK DSG Dunajská Streda

117:44

MBK AŠK Slávia Trnava

BK EXIT Nitra

46:85

BK Lokomotíva Sereď

Iskra Partizánske

53:65